Kaçak Dizisi

Kaçak dizisi oyuncuları

Bu bir reklamdır

TIKLA VE HEMEN PAYLAŞ

ATV’nin yeni sezondaki iddialı polisiye dizisi Kaçak’ın oyuncu kadrosu belli oldu!
İşte o isimler!

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide Gürkan Uygun’a eşlik edecek isimler ise belli oldu.

Dizide Gürkan Uygun’un yanı sıra;

– Özlem Yılmaz
Kaçak dizisi oyuncuları

– Begüm Birgören
Kaçak dizisi oyuncuları

– Berk Hakman
Kaçak dizisi oyuncuları

– Mustafa Avkıran
Kaçak dizisi oyuncuları

– Hasan Küçükçetin
Kaçak dizisi oyuncuları

– İnanç Konukçu
Kaçak dizisi oyuncuları

gibi oyuncular rol alacak.
Ne zaman başlıyor?

Yeni dizi Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanacak.
Hikayesi

Dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Uygun’un kariyeri

Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. Ardından Dormen Tiyatrosu’unda eğitim aldı.

1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı.

Kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide yaklaşık 10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırdı.

Yılmaz’ın kariyeri

Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz doğma büyüme İstanbullu. Doğduğu ve büyüdüğü yer ise Bakırköy. Özlem Yılmaz ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulu’nda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başlayan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti.

Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bittirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleği yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, yeteneği ve ilgisi herkes tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter’den özel ders almaya başladı. Maalesef kısa bir süre sonra oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Bir yıl sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve oradan 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

Misak Toros’un Özlem Yılmaz’ın yaşamında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmaz’ı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişidir. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıdır.

Bugün 0, toplam 4.766 kez görüntülendi.

Gelen aramalar:

Etiketler: kaçak dizisi oyuncuları, kaçak dizisinde oynayanlar, kaçak oyuncuları,