Kaçak Dizisi

Kaçak Dizisi 8. Bölüm | 26 Kasım 2013 – Salı

Bu bir reklamdır

TIKLA VE HEMEN PAYLAŞ

Kaçak Dizisi 8. Bölüm | 26 Kasım 2013 – Salı

Kaçak Dizisi 8. Bölüm bu akşam atvde. Diziyi aynı saatte sitemizden donmadan, canlı ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

7. Bölümde neler olmuştu?
Kaçak Dizisi 8. Bölüm | 26 Kasım 2013 – Salı
6. Bölümün sonunda Ertan’ın Serhat’ı vurma sahnesini izleyenler 7. Bölümde bunun sadece Ertan’ın yaşadığı bir halüsinasyon olduğunu gördüler. Burak ölen kızın evine gidip annesini darp etmişti. Serhat arkadaşlarıyla birlikte ölen kızın annesine yardımcı olmak için gitmişlerdi bu arada Burak’ın darpı sonucunda kadın iç kanama gecirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Saklanmaktan sıkılan Serhat artık gün yüzüne çıkmaya karar vermişti. Serhat yalan ifade veren otel müdürünü polis rolü yaparak kandırmış ve doğruları öğrenmişti ve ortadan kaldırılan kamera kayıtlarını almıştı. 7. Bölümün sonunda Burak’ı yakalayan Serhat ve arkadaşları onu adalete teslim edip ortadan kaybolmuşlardı. Serhat’ın yaşadığını duyan İsmet Ali ve Merve adeta şok oldular.

Peki 8. bölümde neler olacak ?
Kaçak Dizisi 8. Bölüm | 26 Kasım 2013 – Salı

Ertan halüsinasyon görmeye devam eder ve gerçeklerle yüzleşmeye başlar. Ertan, Serhat’ın öldüğünden emindir ve Serhat’ın aniden karşısına çıkmasıyla şok olur. Ertan, İsmet Ali den yardım ister çünkü Serhat ona hayatının sonuna kadar unutamayacağı bir şey yaşatacaktır. Ertan düştüğü bu durum için intikam almaya çalışacak ve Nurgül’ü öldürme planları yapacaktır. Burak için tutuklama kararı çıkmıştır ve tutuklu yargılanacaktır avukatlığını da ablası Merve yapacaktır. Dava günü gelmiştir Serhat ve arkadaşları nefeslerini tutup sonucu beklemektedirler.

Kaçak Dizisi 8. Bölüm bu akşam (26 Kasım 2013 – Salı) saat 20:00 de Atv de. Aynı saatte sitemizden canlı olarak ta izleyebilirsiniz. Diziyi kaçıranlar resmi sitede yayınlanır yayınlanmaz sitemizden FULL HD kalitede donmadan izleyebilirler.

iyi seyirler.

Bugün 0, toplam 5.195 kez görüntülendi.

Etiketler: kaçak 1080p 720p izle, kaçak 8 izle, kaçak 8. bölüm 26 kasım, kaçak 8. bölüm dvdrip, kaçak 8. bölüm xvid, kaçak dizisi 26 kasım 2013, kaçak dizisi 8. bölüm indir,