Kaçak Dizisi

Atv'nin sevilen dizisi "Kaçak" için fan sitemiz

Kaçak Dizisi 7. Bölüm | 12 Kasım 2013 – Salı


Bu bir reklamdır

kacak-bolum-izle

Kaçak Dizisi 7. Bölüm 12 Kasım 2013 Salı akşamı 20:00 de Atv ekranlarında olacak.

Dilerseniz 6. bölümde neler olmuştu hep beraber hatırlayalım;

Nazmi’yi kurtarmak için Dadaylı ile yola çıkan Serhat, Ertan’ı ve adamlarını aldatarak onları başka tarafa yöneltir ve saldırıya geçer. Ertan’ı hastanelik eden Serhat, imkanı olmasına rağmen Ertan’ın canını bağışlar.

Nurgül çalıştığı yerde hakkında konuşulan dedikoduları duyar ve işi bırakmaya karar verir bunu öğrenen Ertan, eski aşçının işine son verir ve Nurgül’ü işin başına geçirir.

berk4

İsmet Ali, Burak’ı bir kez daha karşısına alır ve ölen kızın annesine olanı biteni anlatmasını ister. Burak ise ölen kızın annesine yalan söyleyerek kızı kendinin öldürmediğini hatta onunla görüşmediğini söyler. Kızın annesi daha sonra televizyona çıkar ve Topçuoğlu sülalesinin bu konuda suçlu olduğunu açıklar ve bu işin peşini bırakmayacağını gösterir.

4002io8

Serhat, Ertan’ın aklını oynatması için maskeli rolüne devam etmektedir ve zaman zaman Ertan’ın karşısına çıkmaktadır. Ertan’ın Merve’yi aldattığını gören Serhat Ertan’ın karşısına bir kez daha çıkar ve Ertan’ı bıçaklar. 6. Bölüm burada son bulmuştu.

Bakalım Serhat ve arkadaşlarını 7. bölümde neler bekliyor. Kaçak Dizisi 7. Bölüm 12 Kasım Salı akşamı saat 20:00 de Atv ekranlarında olacak. Diziyi aynı saatte sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. 7. Bölümü kaçıranlar bir sonraki gün sitemizden full hd kalitesinde izleyebilirler.

Kacak.net kalitesiyle.

Bugün 0, toplam 3.337 kez görüntülendi.